Ortunç Club, 30’uncu yılında baştan aşağı yenilenerek 4 mevsim hizmet vermeye başladı.

Kuzey Ege’nin incisi Cunda Adası’nda bir dinlence efsanesi haline gelen Ortunç Club, 30’uncu yılında baştan aşağı yenilenerek 4 mevsim hizmet vermeye başladı.

Bölgesinin ilk mavi bayraklı plajına ve ilk “yeşillenen otel” sertifikasına sahip oteli olan Ortunç Club, “kendine yeten insanların dinlence yeri” olarak ünlendi. Çünkü Ortunç Club’da animasyon yok ve otele 12 yaş altı çocuk alınmıyor. Otelde konaklayanlar, Cunda’nın eşsiz manzarası, doğanın sesi ve Ortunç Club’ın yüksek standartlı hizmetiyle baş başa, “dingin bir tatil” geçiriyor.

Ortunç Club’da servis edilen yiyecekler, Tunç Ailesi’nin Bergama yakınlarındaki çiftliğinden geliyor. Ortunç misafirleri lezzetli zeytinyağından özel yapım reçellere kadar bir dizi ayrıcalığı birlikte yaşıyor. Ortunç Club’da tüketilen gıda ürünlerinin yüzde 80’i Ortunç Çiftliği’nden geliyor.

30 yıldır yaz sezonunda Cunda’nın yolunu tutan Ortunç Club müdavimleri, bu yıl 4 mevsime yayılan bir keyifli tatil alternatifiyle karşı karşıya… 4’ü suit toplam 40 odayla hizmet veren Ortunç Club’ın yeni konsepti, minimalist bir çizgide tasarlandı. Ortunç Club’ın ikinci kuşak yöneticisi Onur Tunç, “Ayvalık ve Cunda, çevresiyle birlikte her mevsim güzel. Biz bölgenin sonbahar ve kış döneminin de en az yaz kadar keyifli olduğunu düşünüyor ve bu keyfi paylaşmak istiyoruz. İzmirli dostlarımız bu güzelliği keşfetti. İstanbul, Ankara ve diğer illerdeki doğa tutkunlarını da Cunda’da ağırlamak istiyoruz” dedi.