Van ilimizde yaşanan deprem sonrası yardımlar için bu gece 12 kanal ve 3 radyo kanalı ortak yayın yaparak bağış topladı. Bağış programında hedef 50 milyon TL idi, programda bir çok sanatçı telefonlara bakarak yardımda bulunan vatandaşlar ile bir araya geldi. Telefonlara bakan bağış programın akatılan sanatçılarımız şunlardı:

Beren Saat, Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah, Meral Çetinkaya, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden, Özge Özder, Evrim Solmaz, Serhat Tutumluer, Sevil Atasoy, Sinan Çalışkanoğlu, Orçun Kaptan, Zahide Yetiş, Aytuğ Kolankaya, Erdem Yener, Hakan Yılmaz, Pınar Altuğ, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Bülent İnal, Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Aydan Şener, Tarık Tarcan, Burcu Kara, Oya Başar, Berna Laçin, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Ertem Şener, Saba Tümer, Kubat, Funda Arar, Hadise, Emel Sayın, Sertab Erener ile Kızılay Başkanı Ahmet Lütfü Akar.

Programa ayrıca Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan telefon bağlantısı ile bağlanıp yardım verenlere teşşekür etti. Bunun yanı sıra CHP genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu da programa telefon ile bağlanıp bağışta bulundu.